www.cistenikobercuvozidel.cz
Měny:
sportovní tričko dámské,tílka under armour,sandály dámské,legíny fitness,kraťasy dámské,dámské prádlo,mikiny dámské,tenisky damske
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


platba

Snažíme se nabídnout všem zákazníkům řadu platebních metod při nákupu svého oblíbeného obchodu s bundami. Pro všechny objednávky přijímáme různé platební metody, kreditní kartu, Mastercard a Western Union. Pokud máte problém, kontaktujte nás, nabízíme vám.

Western Union: Chcete-li použít službu Western Union, kontaktujte prosím zákaznický servis doručení

Preferovanou poštou pro nákupní centrum EMS course, je UPS a DHL. Než se vaše bundy posílají, pečlivě zkontrolujeme kvalitu šatů, ujistěte se, že jste s nimi spokojeni. Můžete získat řadu naší expresní pošty a znát stav zásilky. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás.

Vynaložíme maximální úsilí na co nejdříve odeslání objednávky.

Objednávky do soboty od 14:00 hodin Centrálního času obvykle opouštějí náš sklad do následujícího pracovního dne. Objednávky zadané po 14:00 CST nebo v neděli a svátky obvykle mimo náš sklad do 2 pracovních dnů.

Po odeslání vašich produktů obdržíte potvrzení o odeslání a číslo sledování zásilky Vaší objednávky.

Vrací se

Pokud nejste s vaším nákupem spokojeni, můžete nám vrátit objednávku na vrácení nebo výměnu. Vrácené zboží musí být neopotřebované, ve stavu, v jakém jste je obdrželi, a v původním obalu. Veškeré výnosy a výměny musí být vyžádány do 7 dnů ode dne doručení zásilky. Pro návrat / výměnu musí být položky v novém stavu a na krabičce nejsou žádné pásky nebo značky. Předložte prosím svůj návrat nebo výměnu e-mailu s níže uvedenými informacemi a my vám zašleme informace. Kommentář zašle zpět zboží k vrácení nebo výměně, obvykle do 24-48 hodin.

Návrat nebo výměna:

Objednací číslo:

Popis zboží (model, velikost, množství):

jméno:

adresa:

e-mail:

Balíčky odkazující na naši webovou stránku jako návrat / výměna musí být označeny poštou do 7 dnů od schválení vaší žádosti.

Společnost Pls nás požádá o návratovou adresu, nikoli pouze její vrácení na původní adresu, nebo vrácení peněz nebude úspěšně zpracováno. Po odeslání zasílejte nám také příslušné číslo.

Návrat: Kupující je zodpovědný za zabalení zpět na neoznačený web v jeho původním stavu a balení. Po kontrole vám připíšeme kreditní kartu ve výši, kterou kupující zaplatil za zboží snížené o standardní přepravní a manipulační poplatky.

Výměna: Kupující je zodpovědný za místo dodání na našich stránkách a platí za přepravu a manipulaci s novou zásilkou kupujícímu. Návraty a výměny zpět k nám musí být zveřejněny v průběhu 7 dnů, kdy byla vaše žádost schválena.

zpět